Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

XX Niedziela Zwykła

XX Niedziela Zwykła – 16 sierpnia 2020

Ogłoszenia duszpasterskie

 

  1. Dziś w kaplicy w Rogalu odpust ku czci św. Msza odpustowa o godz. 12.00 Serdecznie zapraszamy Orkiestrę Gminną, Jednostki OSP z Bogdanowa i Nowego Nakwasina ze sztandarami oraz wszystkich, którym droga jest kaplica w Rogalu.
  1. W piątek w Sanktuarium w Złotnikach Adoracja Najświętszego Sakramentu msza święta o godz. 900. Zakończenie adoracji o 1830.
  1. W poniedziałek przypada 100 rocznica śmierci dra Andrzeja Mielęckiego, na cmentarzu parafialnym w Złotnikach o godz. 930 będzie miała miejsce modlitwa oraz poświęcenie odnowionego grobu, w uroczystości wezmą udział Szkoła Podstawowa oraz władze gminy i województwa.
  1. W niedzielę 30 sierpnia będziemy przeżywać dożynki parafialne. Msza św. w sanktuarium w Złotnikach o 1400. Zapraszamy na uroczystości dożynkowe, by podziękować Panu Bogu za zebrane plony, podziękować za deszcz i modlić się o Boże błogosławieństwo dla pracy rolników, o Bożą opiekę i pomyślność dla gospodarstw i rodzin naszej parafii. Prosimy, aby każde sołectwo przyniosło na dożynki chleb. 
  1. Jest nowy numer „Opiekuna „ i „Gościa Niedzielnego”.
  1. Bożemu miłosierdziu polecamy zmarłą śp. Czesławę Miągowską, ur. w Nakwasinie l. 77. Dobry Jezu…