Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

XXVIII Niedziela Zwykła

XXVIII Niedziela Zwykła – 11 października 2020

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Nabożeństwa różańcowe w niedziele i dni powszednie o godz. 16.30. Zapraszamy do modlitwy wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych.W Złotnikach różaniec o godz. 18.00.
  2. Dzisiejsza niedziela w całej Polsce obchodzona jest jako XX Dzień Papieski pod hasłem „Totus Tuus”. Tradycyjnie po Mszach św. zbierane są ofiary do puszek na Papieski Fundusz Stypendialny, z którego corocznie fundowane są stypendia dla zdolnej młodzieży, pochodzących z ubogich rodzin naszej diecezji.
  1. We wtorek oddajemy hołd MB Fatimskiej. O godzinie 16.30 gromadzimy się w Sanktuarium w Złotnikach. Ze względu na pandemię nie będzie procesji. Po różańcu odbędzie się Msza św. koncelebrowana. Po Mszy św. zostaną poświecone i rozdane różańce dzieciom, które przystąpią do I Komunii św.
  2. W środę przypada Dzień Nauczyciela. Wszystkim pracownikom oświaty życzymy Bożego Błogosławieństwa.
  3. W wtorek o godz. 1800 spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  1. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych – pamiętajmy o nawiedzeniu cmentarzy i modlitwie za zmarłych. Można zgłaszać imiona naszych bliskich zmarłych na modlitwę wspominkową w zakrystii, kaplicach i kancelarii. 
  1. Jest nowy numer „ Opiekuna” „Gościa Niedzielnego” i naszego Pisma „Umiłowany”
  2. Można nabyć Kalendarz na 2021 rok. Cena 6 zł.