Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

II Niedziela Adwentu

II Niedziela Adwentu – 06 grudnia 2020

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W dzisiejszą niedzielę modlimy się za Kościół na Wschodziei wspieramy go materialnie. W związku z tym po Mszach św. jest zbiórka do puszek. 
  1. Przypominamy, że codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 7.00, (w sobotę o godz. 8.00) Msze św. ku czci Najświętszej Maryi Panny – Roraty. W tm tygodniu nie będzie rorat we wtorek, ze względu na uroczystość Niepokalanego Poczęcza NMP.
  1. We wtorek uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP – Msze św. o 800, 1000 i 1700. Od godz. 1200do 1300– Godzina Łaski dla świata. Zapraszamy do sanktuarium w Złotnikach.
  1. W piątek rozpoczynamy rekolekcje adwentowe. Rekolekcje poprowadzi Ksiądz Kanonik Jan Ludwiczak, były dyrektor biblioteki WSD w Kaliszu.Uczyńmy wszystko, by jak najlepiej wykorzystać czas łaski, jakim będą rekolekcje adwentowe. Program rekolekcji został wyłożony z tyłu kościoła (kaplicy), również jest w gablocie parafialnej. Taca z piątku i soboty przeznaczona będzie dla Księdza Rekolekcjonisty.
  1. W przyszłą niedzielę, 13 listopada, oddajemy hołd MB Fatimskiej – zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową o godz. 1630.
  1. Jest nowy numer „Opiekuna”, „Gościa Niedzielnego” i naszego Pisma parafialnego „Umiłowany”. Można nabyć Kalendarz na 2021 rok.
  1. W zakrystii można nabyć świecę wigilijną CaritasCena świecy 6 zł.
  1. Bożemu miłosierdziu polecamy zmarłą śp. Irenę Wawrzyniak z Tymianku, l. 55. Dobry Jezu...