Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

Wniebowstąpienie Pańskie

Wniebowstąpienie Pańskie – 17 maja 2015

Ogłoszenia duszpasterskie               

1. W duchu radości i wdzięczności Bogu nasza parafia poleca dzisiaj opiece Pani Złotnickiej dzieci  przezywające uroczystość I Komunii św.

 

2. Jutro w Sanktuarium w Złotnikach na Mszy o godz. 16, zawierzymy dzieci opiece Matki Bożej.

 

3. Darem dzieci I Komunijnych w tym roku są ornat ze św. Józefem oraz kapa liturgiczna, a także projektor multimedialny do wyświetlania pieśni liturgicznych.

 

4. W ubiegłą niedzielę w zbiórce do puszek na ofiary trzęsienia ziemi w Nepalu zebrano 2450 zł. Bóg zapłać!

 

5. W piątek o godz. 1930 spotkanie Kręgu Biblijnego z udziałem gości z parafii Chełmce. Zapraszamy też młodzież na to spotkanie.

            

6. W przyszła niedzielę będziemy przezywać Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

 

7. W czwartek 21 maja zapraszamy wiernych do uczestniczenia w Błaszkach w stacji Diecezjalnego Kongresu Eucharystycznego dla dekanatów: błaszkowskiego, koźmineckiego, złoczewskiego i opatóweckiego. O g. 1800 koncert wokalno-instrumentalny Wydziału Pedagogicznego-Artystycznego w Kaliszu Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu na podstawie fragmentów Tryptyku Rzymskiego św. Jana Pawła II, następnie Msza św. i procesja Eucharystyczna.

           

8. We wtorek o godz. 19.00, odbędzie się zebranie przy figurce św. Józefa na osiedlu w Koźminku, w sprawie renowacji tej figury. Zainteresowanych mieszkańców zapraszamy.

 

9. Są nowe numery: „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” oraz gazetki parafialnej „Oko Parafii”.

 

10. Miłosierdziu Bożemu poleca się śp. Teresa Kapłonek ze Słowik, l. 79. Dobry Jezu…