Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

IV Niedziela Zwykła

IV Niedziela Zwykła – 31 stycznia 2021

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Papież Franciszek mianował nowego Biskupa Kaliskiego. Został nim dotychczasowy biskup pomocniczy Archidiecezji Poznańskiej Damian Bryl. Otoczmy go naszą modlitwą i życzliwością, aby dobrze pasterzował naszej diecezji.
 2. W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15, odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
 3. W ubiegłą niedzielę na poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Chorwacji do puszek zebrano 1260 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 4. We wtorek 2 lutego obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego (MB Gromnicznej). Msze św. w Koźminku o godz. 800, 1100 i1700. W Złotnikach, Trzebieniach i Rogalu jak w niedzielę.
 5. W następną niedzielę z okazji Światowego Dnia Osób Konsekrowanych, po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek dla zakonów kontemplacyjnych.
 6. W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca:
 • Msze św. o godz. 7.00 i 17.00
 • Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu
 • Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00
 • Spowiedź od godz. 16.00
 1. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 7.00 różaniec, a Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o 7.40.
 2. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w miesiącu lutym odbędą się, z racji Dnia Chorego, w czwartek 11 lutego od godz. 900. Prosimy zgłaszać chorych.
 3. Jest nowy numer „Opiekuna”, „Gościa Niedzielnego” i naszego Pisma parafialnego „Umiłowany”.