Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

V Niedziela Zwykła

V Niedziela Zwykła – 07 lutego 2021

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W dzisiejszą niedzielę z okazji Światowego Dnia Osób Konsekrowanych, po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek dla zakonów kontemplacyjnych. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  2. W czwartek, we wspomnienie MB z Lourdes, obchodzimy w Kościele Światowy Dzień Człowieka Chorego. W tym dniu o godz. 1700 Msza św. z sakramentem chorych. Przed Mszą św. okazja do spowiedzi. W czwartek także odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00.
  3. W sobotę 13 lutego, oddajemy hołd MB Fatimskiej, modlitwa różańcowa przed Mszą św. o godz. 1630.
  4. Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” i naszego Pisma parafialnego „Umiłowany”.
  5. Bożemu miłosierdziu polecamy zmarłą śp. Halinę Jancz z Nowego Nakwasina, l. 74. Dobry Jezu...