Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

II Niedziela Wielkiego Postu

II Niedziela Wielkiego Postu – 28 lutego 2021

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Dzisiaj, po Mszy św. o godz. 12.15, odbędzie się mierzenie alb dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii św.
 1. Dzisiaj także, w II niedzielę Wielkiego Postu, przeżywamy dzień modlitwy, postu i solidarności z polskimi misjonarzami. Pamiętajmy o wspieraniu modlitewnym i materialnym misjonarzy. Po Mszach św. zbiórka do puszek.
 1. Nabożeństwa pasyjne w Wielkim Poście:
 • Piątek   1630 Droga Krzyżowa
 • Niedziela 1700 Gorzkie Żale
 1. W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca:
 • Msze św. o godz. 7.00 i 17.00
 • Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu
 • Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00
 • Spowiedź od godz. 15.30
 1. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 7.00 różaniec, a Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o 7.40.  
 1. W tym tygodniu spowiedź w naszym dekanacie: środa – parafia Lisków.
 1. Jest nowy numer „Opiekuna”, „Gościa Niedzielnego” i naszego Pisma parafialnego „Umiłowany”. 
 1. Serdecznie prosimy, aby u Państwa Sołtysów uiścić składkę 40 zł. na wywóz śmieci i utrzymanie cmentarza w Złotnikach. Prosimy Sołtysów o odbieranie list do swoich miejscowości. Prosimy segregować śmieci do poszczególnych pojemników. Prosimy także nie wrzucać ziemi do pojemników.
 1. Bożemu miłosierdziu poleca się zmarły: śp. Zdzisław Ignaczak z Murowańca, l. 83. Dobry Jezu...