Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – 30 maja 2021

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. W czwartek uroczystość Bożego Ciała: 
 • Msze św. w Koźminku – 8.00, 11.00 z procesją do 4 ołtarzy i 17.00
 • W Trzebieniach i Rogalu o 9.00
 1. Ołtarze: 

I – przy posesji Państwa Koralewskich na ul. Nakwasińskiej

II – na Osiedlu przy figurze św. Józefa. Opiekę nad Figurą obejmą na najbliższy rok i ubierają ołtarz rodziny z ul. Różanej

III – przy figurze św. Wawrzyńca. Opiekę nad Figurą obejmują na najbliższy rok i ubierają ołtarz rodziny z ul. Kilińskiego, Pl. Św. Wawrzyńca, Liskowska, Szkolna

IV – na Placu Wolności przy posesji Państwa Pawlaczyków 

 1. Organizację  procesji obejmie Ochotnicza Straż Pożarna z Chodybek.  Zabezpieczenie procesji obejmie OSP Koźminek. Prosimy o udekorowanie balkonów i okien trasy procesji. 
 1. Na procesję Bożego Ciała zapraszamy: Poczty Sztandarowe i wszystkie jednostki OSP, Orkiestrę Gminną, całą asystę, dzieci przeżywające I Komunię św. i Komunię św. rocznicową, oraz starsze dzieci do niesienia poduszek, wszystkich lektorów i ministrantów.
 1. Kwiatki na procesji sypią dzieci przeżywające I Komunię św. i Komunię św. rocznicową (dziewczynki i chłopcy). Próba sypania kwiatków w środę o godz. 18.00. 
 1. Po Bożym Ciele do czwartku włącznie o godz. 17.00 będziemy przeżywać Oktawę Bożego Ciała. Msza św., a następnie procesja z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła. Prosimy też o przybycie asysty: ministrantów, i dziewczynek do sypania kwiatków.
 1. W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca:
 • Msze św. o godz. 7.00 i 17.00
 • Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramenty
 • Koronka do Bożego Miłosierdzia o 15.00
 • Spowiedź od godz. 16.00
 1. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 7.00 różaniec, a Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o 7.40.
 1. Także w sobotę odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00.
 1. Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” i naszego Pisma parafialnego „Umiłowany”. 
 1. Bożemu miłosierdziu polecają się zmarli: śp. Roman Buchnajzer z Koźminka, l. 62, śp. Stanisława Grzesiak z Bogdanowa, l. 86, śp. Krzysztof Gałczyński z Koźminka, l. 49, śp. Jadwiga Skonieczna z Trzebień, l. 79 i śp. Krystyna Rapała z Kalisza, l. 76. Dobry Jezu…