Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

X Niedziela Zwykła

X Niedziela Zwykła – 06 czerwca 2021

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W czwartek o godz. 17.00 zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po procesji i błogosławieństwie Eucharystycznym, które kończy ośmiodniowy obchód ku czci Najświętszego Sakramentu, poświęcenie wianków i ziół. Na zakończenie Oktawy w sposób szczególny zapraszamy: asystę, dzieci I – Komunijne, rocznicowe, wszystkich ministrantów. Niech Jezus Chrystus będzie od nas uwielbiony.
  1. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o godz. 8.00, 10.00 i 17.00. W tym dniu nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.
  1. W przyszłą niedzielę 13 czerwca, oddajemy hołd MB Fatimskiej, modlitwa różańcowa przed Mszą św. o godz. 1630.
  1. Jest nowy numer „Opiekuna”, „Gościa Niedzielnego” i naszego Pisma parafialnego „Umiłowany”.