Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

XI Niedziela Zwykła

XI Niedziela Zwykła – 13 czerwca 2021

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W dzisiejszą niedzielę, oddajemy hołd MB Fatimskiej, modlitwa różańcowa przed Mszą św. o godz. 1630.
  1. Pragniemy poinformować, że w wakacje (lipiec i sierpień), nie będzie Mszy św. w niedziele i uroczystości o godz. 12.15. Kancelaria Parafialna czynna będzie od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 9.00 i po Mszy św. wieczorowej. 
  1. Dziękujemy za ofiarowane kwiaty panu Piotrowi Bucikiewiczowi z Osuchowa, które upiększają teren przykościelny. Serdeczne Bóg zapłać! 
  1. Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” i naszego Pisma parafialnego „Umiłowany”.