Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

XII Niedziela Zwykła

XII Niedziela Zwykła – 20 czerwca 2021

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W środę przypada Dzień Ojca. Pamiętajmy w tym dniu szczególnie o naszych ojcach, wypraszając dla żyjących łaskę Bożego błogosławieństwa, a dla zmarłych łaskę wiecznego zbawienia. 
  1. W czwartek obchodzimy uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela – największego i ostatniego z proroków. Msze św. o godz. 7.00 i o 17.00. 
  1. W piątek zakończenie roku szkolnego, na Mszy św. o godz. 9.00 podziękujemy Panu Bogu za szczęśliwie przeżyty rok szkolny i polecimy się opiece Bożej na czekający nas wakacyjny wypoczynek. 
  1. Informujemy, że w wakacje (lipiec i sierpień), nie będzie Mszy św. w niedziele i uroczystości o godz. 12.15. Kancelaria Parafialna czynna będzie od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 9.00 i po Mszy św. wieczorowej. 
  1. Jest nowy numer „Opiekuna”, „Gościa Niedzielnego” i naszego Pisma parafialnego „Umiłowany”. 
  1. Bożemu miłosierdziu poleca sie zmarła śp. Marianna Biniaszczyk ze Słowik, l. 70. Pogrzeb śp. Marianny w poniedziałek o godz. 1000 w Złotnikach. Dobry Jezu…