Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

XIII Niedziela Zwykła

XIII Niedziela Zwykła – 27 czerwca 2021

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. We wtorek obchodzić będziemy uroczystość Świętych Apostołów: Piotra i Pawła – Msze św. o godz. 8.00 i 17.00. 
  1. W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca:
  • Msze św. o godz. 7.00 i 17.00
  • Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu
  • Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00
  • Spowiedź w Koźminku od godz. 15.30
  1. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 7.00 różaniec, a Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o 7.40.
  1. Także w sobotę odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00
  1. Informujemy, że w wakacje (lipiec i sierpień), nie będzie Mszy św. w niedziele i uroczystości o godz. 12.15. Kancelaria Parafialna czynna będzie od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 9.00 i po Mszy św. wieczorowej. 
  1. Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”.