Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

XIV Niedziela Zwykła

XIV Niedziela Zwykła – 04 lipca 2021

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Dekretem Ks. Biskupa Ordynariusza z dniem 25 sierpnia br. Ks. Sebastian Kąkol, zostaje zwolniony ze stanowiska wikariusza naszej parafii i mianowany wikariuszem w parafii pw. Narodzenia NMP w Chełmcach. Ks. Sebastiana pożegnamy w niedzielę 22 sierpnia br.
  1. Natomiast w naszej parafii od 25 sierpnia posługę wikariusza pełnić będzie Ksiądz Łukasz Olszewski dotychczasowy wikariusz parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Ostrzeszowie.
  1. Od 1 lipca funkcję organisty w naszej parafii pełni p. Maria Kaczorkiewicz. Pani organistce życzymy Bożego błogosławieństwa i radości w graniu i śpiewie podczas liturgii.
  1. Informujemy, że w wakacje (lipiec i sierpień), nie będzie Mszy św. w niedziele i uroczystości o godz. 12.15. Kancelaria Parafialna czynna będzie od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 9.00 i po Mszy św. wieczorowej. 
  1. Jest nowy numer „Opiekuna” oraz „Gościa Niedzielnego”. 
  1. Bożemu miłosierdziu poleca się zmarły: śp. Józef Kubiak z Kalisza, l. 75. Dobry Jezu…