Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

XV Niedziela Zwykła

XV Niedziela Zwykła – 11 lipca 2021

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. We wtorek 13 lipca oddajemy hołd MB Fatimskiej, zapraszamy na modlitwę różańcową przed Mszą św. o godz. 16.30.
  1. Przypominamy, że w wakacje (lipiec i sierpień), nie będzie Mszy św. w niedziele i uroczystości o godz. 12.15. Kancelaria Parafialna czynna będzie od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 9.00 i po Mszy św. wieczorowej. 
  1. Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”.
  1. Bożemu miłosierdziu polecają się zmarli: śp. Dariusz Wożniak z Trzebień, l. 39, oraz śp. Marianna Drewniak z Chodybek, l. 86. Pogrzeb śp. Dariusza we wtorek o godz. 11.00 w Złotnikach, a pogrzeb śp. Marianny także we wtorek o godz. 13.00 również e Złotnikach. Dobry Jezu…