Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

XVII Niedziela Zwykła

XVII Niedziela Zwykła – 25 lipca 2021

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W dzisiejszą niedzielę z okazji patrona kierowców św. Krzysztofa, po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów na parkingu przy kościele. 
  1. W sobotę 31 lipca ok. godz. 900 będziemy gościć pielgrzymkę gnieźnieńską. Powitajmy serdecznie pielgrzymów i okażmy należną gościnność.
  1. W przyszłą niedzielę, 1 sierpnia br. na terenie naszej Parafii przy kaplicy przedpogrzebowej, dostępny będzie punkt szczepień, w którym będzie można zaszczepić się jednodawkowym preparatem Johnson&Johnson w godzinach od 9.00 do 18.00.

         Zaszczepienie się jest możliwe bez wcześniejszego zapisu, wystarczy jedynie wziąć ze sobą dowód osobisty.

         Po otrzymaniu szczepionki każdy zaszczepiony otrzyma Unijny Certyfikat COVID, który ułatwia poruszanie się między krajami Unii Europejskiej, a           także do Islandii, Norwegii, Szwajcarii i Liechtensteinu.

  1. Zapraszamy całą wspólnotę do udziału w zbiórce sprzętu elektronicznego (sprzęt RTV i AGD m.in. pralki, telewizory, komputery). Zbiórka będzie w dniu 6 sierpnia od 9.00 do 15.00 przy kaplicy przedpogrzebowej. Przychody będą wsparciem posługi ks. Piotra Schewiora, proboszcza w Brazylii. Można zabrać ulotki informacyjne.
  2. Zgodnie z Apelem Przewodniczącego KEP w dzisiejszą niedzielę, włączymy się w przeżywanie Dnia solidarności z poszkodowanymi w powodziach i nawałnicach w Europie. Można złożyć ofiarę do puszek na ten cel.
  3. Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”. 
  1. Bożemu miłosierdziu poleca się zmarły śp. Mirosław Dudek z Koźminka, l. 56. Pogrzeb śp. Mirosława odbędzie się w poniedziałek o godz. 11.00 w Złotnikach. Dobry Jezu…