Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

XVIII Niedziela Zwykła

XVIII Niedziela Zwykła – 01 sierpnia 2021

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. W ubiegłą niedzielę na poszkodowanych w powodziach i nawałnicach zebrano do puszek ofiarę 1000 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
 1. W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca:
 • Msze św. o godz. 7.00 i 17.00
 • Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu
 • Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00
 • Spowiedź w Koźminku od godz. 15.30
 1. W I Sobotę miesiąca odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00.
 1. Także w sobotę Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o 7.40.
 1. W dzisiejszą niedzielę, na terenie naszej Parafii przy kaplicy przedpogrzebowej, dostępny jest punkt szczepień, w którym będzie można zaszczepić się jednodawkowym preparatem Johnson&Johnson w godzinach od 9.00 do 14.00.

        Zaszczepienie się jest możliwe bez wcześniejszego zapisu, wystarczy jedynie wziąć ze sobą dowód osobisty.

 1. Zapraszamy całą wspólnotę do udziału w zbiórce sprzętu elektronicznego (sprzęt RTV i AGD m.in. pralki, telewizory, komputery). Zbiórka będzie w dniu 6 sierpnia od 9.00 do 15.00 przy kaplicy przedpogrzebowej.
 2. Jest nowy numer „Opiekuna” i „Gościa Niedzielnego”. 
 1. Bożemu miłosierdziu polecają się zmarli śp. Marianna Olszewska z Kalisza, l. 81, Krystyna Olszewska z Koźminka, l. 71, Ryszard Grzeliński z Koźminka, l. 76, Józef Janas z Chodybek, l. 74, Józef Ugorny ze Smółek, l. 86 i Halina Skotowska ze Słowik, l. 65. Pogrzeb śp. Józefa odbędzie się w poniedziałek o godz. 11.00 w Złotnikach, a śp. Haliny we wtorek o godz. 11.00 w Koźminku. Dobry Jezu…