Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

XIX Niedziela Zwykła

XIX Niedziela Zwykła – 07 sierpnia 2022

Ogłoszenia duszpasterskie  

  1. Jutro ok. godziny 1930 przybędzie do Koźminka w liczbie ok. 200 osób, pielgrzymka koszalińsko – kołobrzeska. Miejscem dojścia pielgrzymki tego dnia będzie SP w Koźminku. Prosimy chętnych parafian o przyjecie pielgrzymów w swoim domu, pozostała część będzie nocować w Szkole. O 2100 Apel jasnogórski w kościele. We wtorek, weźmie udział w Eucharystii w kościele o godz. 900, a następnie uda się na parking na posiłek ok. godz. 1000. Zechciejmy przyjąć pielgrzymów równie gościnnie jak w latach ubiegłych.
  • Prosimy panie z poszczególnych miejscowości o przygotowanie posiłku
  • Pana Sołtysa Jana Tomaskę o przygotowanie herbaty i kawy w kuchni polowej
  • Firmę Ład o wystawienie pojemników na odpady
  • Prosimy o włączenie się w pomoc: piekarni, masarni, hurtowni z warzywami, sklepów i wszystkich rodzin
  • Prosimy, aby wszystkie dary dostarczyć do godz. 930
  • Prosimy o osoby chętne do pomocy przy wydawaniu posiłków
  1. W sobotę 13 sierpnia oddajemy hołd MB Fatimskiej, modlitwa różańcowa przed Mszą św. o godz. 1630.
  1. Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”.