Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

XXI Niedziela Zwykła

XXI Niedziela Zwykła – 21 sierpnia 2022

Ogłoszenia duszpasterskie  

  1. W dzisiejszą niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu w Złotnikach. Rozpocznie się na Mszy św. o godz. 9.00 i zakończy koronką do miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.
  1. Także w dzisiejszą niedzielę w kaplicy w Rogalu odpust ku czci św. Rocha. Msza św. odpustowa o godz. 12.00. Serdecznie zapraszamy Orkiestrę Miejsko - Gminną, Jednostki OSP z Bogdanowa i Nowego Nakwasina ze sztandarami oraz wszystkich, którym droga jest kaplica w Rogalu. Zapraszamy również dzisiaj na pieszą Pielgrzymkę do Rogala. Wyjście o 10.50.
  1. W piątek przypada Uroczystość NMP Częstochowskiej Msze święte o 800 i 1700. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  1. W przyszłą niedzielę 28 sierpnia będziemy przeżywać dożynki parafialne. Msza św. w sanktuarium w Złotnikach o 1400. Zapraszamy na uroczystości dożynkowe, by podziękować Panu Bogu za zebrane plony, podziękować za deszcz i modlić się o Boże błogosławieństwo dla pracy rolników, o Bożą opiekę i pomyślność dla gospodarstw i rodzin naszej parafii. Prosimy, aby każde sołectwo przyniosło na dożynki chleb, zapraszamy Orkiestrę miejsko - gminną.
  1. Za 3 tygodnie, 11 września, będziemy obchodzić odpust ku czci Imienia Marii w Złotnikach. 
  1. W ostatni wtorek wakacji – 30 sierpnia, organizujemy wyjazd do Wrocławia. W programie wrocławskie ZOO i trzygodzinny pobyt Aquaparku. Koszt wyjazdu 160 zł. Zapisy i odbiór informatora w zakrystii do niedzieli – 28 sierpnia.
  1. Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”. 
  1. Bożemu miłosierdziu polecają się zmarli śp. Władysław Załecki z Koźminka, l. 86, śp. Jan Kasperkiewicz z Pośrednika, l. 75 i śp. Stanisław Szewczyk z Józefiny, l. 68. Pogrzeb śp. Stanisława we wtorek o godz. 12.00. Dobry Jezu…