Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

XXII Niedziela Zwykła

XXII Niedziela Zwykła – 28 sierpnia 2022

Ogłoszenia duszpasterskie  

 1. Dzisiaj będziemy przeżywać dożynki parafialne. Msza św. w sanktuarium w Złotnikach o 1400. Zapraszamy na uroczystości dożynkowe, by podziękować Panu Bogu za zebrane plony, podziękować za deszcz i modlić się o Boże błogosławieństwo dla pracy rolników, o Bożą opiekę i pomyślność dla gospodarstw i rodzin naszej parafii. Prosimy, aby każde sołectwo przyniosło na dożynki chleb, zapraszamy Orkiestrę gminną.
 1. W czwartek 1 września będziemy przeżywać tragiczną 83 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych, którzy polegli w obronie naszej Ojczyzny.
 1. Także w czwartek rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Msza św. o godz. 8.00 na którą serdecznie zapraszamy nauczycieli, wychowawców, katechetów, rodziców, młodzież i dzieci – będziemy modlić się o Boże błogosławieństwo w nowym roku nauki. Dzieci klas I – szych przynoszą tornistry, które zostaną poświęcone.
 1. W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca:
 • Msze św. o godz. 7.00 i 17.00
 • Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu
 • Spowiedź w Rogalu i Trzebieniach w Czwartek o godz. 15.00
 • Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00
 • Spowiedź w Koźminku od godz. 15.30
 1. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 7.00 różaniec, a Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o 7.40.
 1. Także w pierwszą sobotę miesiąca odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 900.
 1. W przyszłą niedzielę Msza św. w Rogalu, ze względu na wyścig kolarski, odbędzie się o godz. 8.00.
 1. Za 2 tygodnie, 11 września, będziemy obchodzić odpust ku czci Najświętszego Imienia Maryi w Złotnikach. 
 1. Od 2 września o godz. 1800 w Sanktuarium w Złotnikach rozpoczniemy nowennę przygotowującą nas do jak najlepszego przeżycia uroczystości odpustowych. 
 1. Jest nowy numer „Opiekuna” i „Gościa Niedzielnego”.
 1. We wtorek – 30 sierpnia, organizujemy wyjazd do Wrocławia. W programie wrocławskie ZOO i trzygodzinny pobyt Aquaparku. Koszt wyjazdu 160 zł. Zapisy i odbiór informatora w zakrystii do niedzieli – 28 sierpnia.
 1. W przyszłą niedzielę 04 września br. w godz. 9 – 13 w Dworku w Koźminku, będzie można oddać krew na potrzeby krwiodawstwa. 
 1. Bożemu miłosierdziu poleca się zmarły śp. Paweł Donart z Tymianku, l. 63. Dobry Jezu…