Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

XXIV Niedziela Zwykła

XXIV Niedziela Zwykła – 11 września 2022

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. We wtorek, 13 września oddajemy hołd MB Fatimskiej, modlitwa różańcowa przed Mszą św. o godz. 1630
  1. W środę, 14 września, święto Podwyższenia Krzyża Świętego – Msze św. w Koźminku o godz. 7.00 i 17.00. O godz. 15.00, przy krzyżu przy kościele odmówimy koronkę do miłosierdzia Bożego w intencji pokoju w Ukrainie.
  1. W przyszłą niedzielę 18 września o godz. 1400, w kaplicy w Rogalu będziemy przeżywać 100 – ną rocznicę powstania OSP w Nowym Nakwasinie. 
  1. Jest nowy numer „Opiekuna” i „Gościa Niedzielnego”. 
  1. Bożemu miłosierdziu polecają się zmarli: śp. Andrzej Ambroziak, l. 66, oraz śp. Henryk Olek z Koźminka, l. 52. Dobry Jezu...