Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

XXVI Niedziela Zwykła

XXVI Niedziela Zwykła – 25 września 2022

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W przyszłą niedzielę organizowana jest pielgrzymka piesza do Liskowa, na odpust ku czci Matki Bożej Różańcowej. Rozpoczęcie pielgrzymki w kościele o godz. 1000. Serdecznie zapraszamy.
  1. Dzieci i rodziców klas III szkół podstawowych przygotowujących się do I – Komunii św. prosimy o przybycie do Kościoła w dzisiejszą niedzielę na godz. 12.15.
  1. W środę 28 września odbędzie się organizowana od kilku lat akcja modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia na rogatkach miast. Zapraszamy w tym dniu na godz. 1500 na modlitwę przy figurze św. Wawrzyńca. 
  1. W sobotę rozpoczyna się miesiąc październik – nabożeństwa różańcowe w niedziele i dni powszednie o godz. 16.30. Zapraszamy do modlitwy wszystkie dzieci, które podczas nabożeństw losować będą 2 figurki Matki Bożej, młodzież i dorosłych. W Złotnikach różaniec o godz. 18.00.
  1. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 7.00 różaniec, a Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o 7.40.
  1. W sobotę odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00.
  1. Jest nowy numer „Opiekuna” oraz „Gościa Niedzielnego”.
  1. Bożemu miłosierdziu polecamy śp. Zygmunta Błaja ze Złotnik, l. 75. Dobry Jezu…