1. W wigilię Msza św. o godz. 9.00, po której połamiemy się opłatkiem i złożymy sobie życzenia.

2. Pasterka w Złotnikach o godz. 22.00. W Koźminku Pasterka o północy. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian i gości, szczególnie zaś Orkiestrę Gminną.

3. W I święto nie będzie Mszy św. o 8.00 i w Złotnikach. Msze św. w Rogalu i Trzebieniach o godz. 9.00.

4. W II święto porządek Mszy św. niedzielny. Po Mszy św. o godz. 12.15 odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu Orkiestry Gminnej. W imieniu członków orkiestry serdecznie zapraszamy wszystkich parafian.

5. W święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty (27 grudnia) będziemy przeżywać odpust ku czci Patrona naszej Parafii. Msze św. o godz. 8.00, suma odpustowa o 12.00 i o 17.00. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

6. W poniedziałek w dziewięciu kościołach w Kaliszu w godz. 19.00 – 24.00 odbędzie się noc konfesjonałów. Można skorzystać z sakramentu spowiedzi.

7. W zakrystii można nabyć świecę wigilijna Caritas, której sprzedaż przyczynia się do wsparcia ubogich i potrzebujących. Cena jednej świecy 6 zł.

8. Można nabyć kalendarz na rok 2015, który jest cegiełką na potrzeby naszego Seminarium Duchownego. Cena kalendarza 5 zł.

9. Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz „Opiekuna”.

10. Bożemu miłosierdziu poleca się śp. Jacek Brodziak, l. 44 i Marianna Michałkiewicz, l. 92. Dobry Jezu…