1.Trwa maj, miesiąc dedykowany Matce Najświętszej. Codziennie w naszym kościele
o godz. 16.30, a w Złotnikach o godz. 18.00, odprawiane jest nabożeństwo ku czci Matki Bożej. Serdecznie zapraszamy!

2.Dziś składamy ofiary do puszek, które zostaną przekazane za pośrednictwem Caritas Polska ofiarom trzęsienia ziemi w Nepalu.

3.Przygotowanie dzieci do I Komunii św. w tym tygodniu w poniedziałek i wtorek o godz. 15.30.

4.W najbliższą niedzielę przeżywać będziemy uroczystość I Komunii św. na Mszy św. o godz. 11.00.

Spowiedź dzieci, rodziców, rodzeństwa, chrzestnych – w sobotę o godz. 10.00. Dzieci przynoszą do poświęcenia medaliki.

Na uroczystość I Komunii św. w imieniu dzieci i rodziców bardzo serdecznie zapraszamy chór żeński, orkiestrę, lektorów i ministrantów

W przyszłą niedzielę nie będzie Mszy św. o 12.15

Msze św. w kaplicach: Złotniki i Rogal – 9.00, Trzebienie – 9.45

Na uroczystość I Komunii św. sprzątają kościół i otoczenie rodzice dzieci klas II całej naszej parafii w piątek w następującym porządku:

Panowie o 9.00 myją posadzkę i sprzątają otoczenie kościoła

Panie o 13.00 zmywają chemię z posadzki i gruntownie sprzątają kościół i otoczenie i przygotowują kościół na uroczystość.

5.W środę oddajemy hołd MB Fatimskiej –

W Złotnikach Msza św. koncelebrowana i poświęcenie książeczek dzieci I – Komunijnych

Figurę Matki Bożej będą nieśli rodzice dzieci I – Komunijnych razem ze swoimi dziećmi. Będziemy prosili Matkę Bożą, by wypraszała tym dzieciom u Boga potrzebne łaski.

6.Są nowe numery: „Gościa Niedzielnego”, „Opiekuna”, oraz „Niedzieli”.

7.Miłosierdziu Bożemu poleca się śp. Władysława Wasielewska, l. 93. Dobry Jezu…