Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – 31 maja 2015

1.   W czwartek uroczystość Bożego Ciała:

Msze św. w Koźminku – 800, 1100 z procesją do 4 ołtarzy i 1700

W Trzebieniach i Rogalu o 900

2. Ołtarze, jak w latach ubiegłych:

– przy posesji Państwa Więckowskich na ul. Kaliskiej

II – na Osiedlu przy figurze św. Józefa. Opiekę nad figurą obejmują na najbliższy rok     i ubierają ołtarz rodziny z ul. Lipowej i Brzozowej

III – przy figurze św. Wawrzyńca. Opiekę nad figurą obejmują na najbliższy rok
i ubierają ołtarz rodziny z ul. Konopnickiej

IV – na Placu Wolności przy posesji Państwa Pawlaczyków

Organizację procesji obejmie Ochotnicza Straż Pożarna z Nowego Nakwasina

3. Dnia 6 czerwca br. organizowany jest wyjazd na Pola Lednickie (informacje u ks. Rafała)

4. Na procesję Bożego Ciała zapraszamy Poczty Sztandarowe i wszystkie oddziały OSP, Chór Żeński, Orkiestrę Gminną, całą asystę, dzieci przeżywające I Komunię św., wszystkich lektorów i ministrantów.

5. Kwiatki na procesji sypią dzieci przeżywające I Komunię             św. (dziewczynki i chłopcy). Próba sypania kwiatków w tym                   tygodniu wtorek o 1600.

6. Po Bożym Ciele do czwartku włącznie o godz.1700  będziemy            przeżywać Oktawę Bożego Ciała. Msza św.  połączona z    nieszporami, a następnie procesja  z  Najświętszym Sakramentem  wokół kościoła. Serdecznie zapraszamy.

7.  Nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy św. o godz. 1700.

8. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca:

• Msze św. o godz. 700 i 1700
  • Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu
  • Koronka do Bożego Miłosierdzia o 1500
  • Spowiedź 1530 – 1700
  • Krąg Biblijny o 1930

9. W sobotę odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00.

10. Jutro Dzień Dziecka, pamiętajmy o naszych dzieciach i                      wypraszajmy dla nich Boże błogosławieństwo i mądrość życia.

11. Są nowe numery: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.

12.  Miłosierdziu Bożemu polecają się śp. Andrzej Dzikowski z          Emilianowa, l. 59,Tadeusz Szydłowski z Chodybek, l.82.Pogrzeb śp. Tadeusza w poniedziałek o godz. 1400.    Dobry Jezu…