XX Niedziela Zwykła – 07 czerwca 2015

1.  Do czwartku włącznie o godz. 17.00 przeżywamy Oktawę Bożego Ciała. Msza św. połączona z nieszporami, a następnie procesja z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła. Serdecznie zapraszamy.

2. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po procesji i błogosławieństwie Eucharystycznym, które kończy ośmiodniowy obchód ku czci Najświętszego Sakramentu, poświecenie wianków i ziół. Na zakończenie Oktawy w sposób szczególny zapraszamy: asystę, dzieci I – Komunijne, wszystkich ministrantów. Niech Chrystus będzie od nas uwielbiony.

3. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o godz. 9.00 i 17.00.

4. W sobotę, 13-go oddajemy hołd MB Fatimskiej – zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową o godz. 18.30.

5. Nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy św. o godz. 17.00.

6. W środę o godz. 16.00 w naszym kościele będzie sprawowana Msza św. dziękczynno błagalna w 20 rocznicę działalności UKS Koźminianka

7. W przyszłą niedzielę 14 czerwca br. Gminna Orkiestra Dęta z Koźminka obchodzi 90 rocznicę założenia. Uroczystości rozpoczną się o godz. 14.00 na Rynku
w Koźminku, następnie orkiestry w ustalonej kolejności przemaszerują paradnie do parku. Tu odbędzie się uroczysta polowa Msza św. o godz. 15.00. Po Mszy św. rozpocznie się koncertowa część uroczystości. Orkiestra serdecznie wszystkich zaprasza!

8. Są nowe numery: „Opiekuna”, „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.

Miłosierdziu Bożemu poleca się śp. Irena Plucińska z Rogala, l. 82. Dobry Jezu…