XI Niedziela Zwykła

1       Nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy św. o godz. 17.00.

2        W dzisiejszą niedzielę Gminna Orkiestra Dęta z Koźminka obchodzi 90 rocznicę założenia. Uroczystości rozpoczną się o godz. 14.00 na Rynku w Koźminku, następnie orkiestry w ustalonej kolejności przemaszerują paradnie do parku. Tu odbędzie się o godz. 15.00 uroczysta Msza św. polowa. Po Mszy św. rozpocznie się koncertowa część uroczystości. Orkiestra serdecznie wszystkich zaprasza!

3       Rozpoczęły się prace przy renowacji figurki św. Józefa na osiedlu w Koźminku. Mieszkańcy działek chcący wesprzeć finansowo remont figurki mogą  składać ofiary do końca czerwca u pań: Pyrek i Walczykiewicz z ulicy Asnyka, Pogorzelec  z ulicy Wierzbowej lub p. Wieruszewskiej z ulicy Kościuszki.

4       W Piątek o godz. 19.30 Krąg Biblijny.

5      Są nowe numery: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.

6   Miłosierdziu Bożemu poleca się śp. Stefan Cozaś z Nowego Nakwasina, l. 63. Dobry Jezu…