1.  Jutro uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła – Msze św. o godz. 9.00 i 17.00.

2. W tym tygodniu przypada I Czwartek miesiąca – w Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu odbędzie się comiesięczna modlitwa i Msza św. w intencji rodzin i obrony poczętego życia transmitowana przez Radio Rodzina, Radio Maryja i TV Trwam.

3.  Także w tym tygodniu I Piątek miesiąca

• Msze św. o godz. 7.00 i 17.00
  • Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu
  • Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00
  • Spowiedź w Koźminku od godz. 16.00

4. W I Sobotę miesiąca odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00.Także w sobotę po Mszy św. o godz. 17.00, różaniec z racji I Soboty miesiąca.

5. Jak już informowaliśmy w ubiegłą niedzielę, w wakacje (lipiec i sierpień) nie będzie Mszy św. w niedziele i święta o godz. 12.15, a Biuro Parafialne czynne będzie od 8.00 do 9.00 i po Mszy św. wieczornej.

6. Są nowe numery: „Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.

7. Bożemu Miłosierdziu polecają się śp. Józef Kałach z Bogdanowa, l. 84 i Helena Niewiadomska z Chodybek, l. 72. Pogrzeb śp. Heleny w poniedziałek o godz. 14.00 w Złotnikach. Dobry Jezu…