XVII  Niedziela Zwykła – 26 lipca 2015

Dzisiaj po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów na parkingu przy kościele. U młodzieży będzie można nabyć breloczki i modlitwę dla kierowcy.

Dzisiaj organizowany jest rajd rowerowy ku czci św. Krzysztofa trasa przejazdu ok. 30 km. Zapewniamy opiekę medyczną oraz ognisko na boisku dla wszystkich uczestników. Zbiórka na parkingu przy kościele o godz. 1330

Jak już informowaliśmy, w wakacje (lipiec i sierpień) nie będzie Mszy św. w niedziele i święta o godz. 1215, a Biuro Parafialne czynne będzie od 800do 900 i po Mszy św. wieczornej.

W piątek 31 lipca ok. godz. 1100 będziemy gości pielgrzymkę gnieźnieńską. Powitajmy serdecznie pielgrzymów i okażmy należna gościnność.

W tym tyg. przypada I Sobota Miesiąca:

Objazd chorych od godz. 900 chorych prosimy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii.            Różaniec z racji I soboty o godz. 1730

Są nowe numery: „Opiekuna”, „Gościa Niedzielnego” ,  „Niedzieli” i  „Okno Wiary” oraz  naszej parafialnej gazetki „Oko Parafii”.

Bożemu Miłosierdziu polecają się śp. Jadwiga Łyskanowska l. 73 i Jerzy Gramza l. 69.  Dobry Jezu….