XVIII Niedziela Zwykła – 02 sierpnia 2015

W piątek gościliśmy pielgrzymkę gnieźnieńską w liczbie 40 osób. Dziękujemy piekarni pp. Marszał i młodzieży za przygotowanie posiłków. Bóg zapłać!

W tym tygodniu przypada I Czwartek Miesiąca – w Bazylice św. Józefa w Kaliszu comiesięczna modlitwa i Msza św. w intencji rodzin i obrony poczętego życia – transmitowana przez radio Rodzina, Radio Maryja i TV Trwam.

Również w czwartek przypada święto Przemienienia Pańskiego  – Msze św. o godz. 1000 i 1700

W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca:

• Msze św. – 700 i 1700
  • Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 1500
  • Spowiedź w Koźminku od 1530
  • Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu

W niedziele 9 sierpnia  będziemy gości pielgrzymkę koszalińsko – kołobrzeską w liczbie 400 pielgrzymów. Grupa weźmie udział w Eucharystii w naszym kościele o godz. 945, a następnie uda się na parking na posiłek. Zechciejmy przyjąć pielgrzymów równie gościnnie jak w latach ubiegłych.

• Prosimy panie z poszczególnych miejscowości o przygotowanie posiłku
  • Pana Sołtysa Jana Tomaskę o przygotowanie herbaty i kawy w kuchni polowej
  • Firmę Ład o wystawienie pojemników na odpady
  • Prosimy o włączenie się w pomoc: piekarni, masarni, hurtowni z napojami, warzywami, sklepów i wszystkich rodzin
  • Prosimy, aby wszystkie dary dostarczyć do godz. 900
  • Prosimy o osoby chętne do pomocy przy wydawaniu posiłków

Są nowe numery: „Opiekuna”, „Gościa Niedzielnego” , „Niedziela

U ministrantów przed kościołem można nabyć kalendarz na 2016 r., który jest cegiełką na potrzeby naszego Seminarium Duchownego. Cena 5 zł.

Bożemu Miłosierdziu poleca się śp. Stanisław Janiak  z Koźminka, l. 81.
Dobry Jezu….