XXIII Niedziela Zwykła – 06 września 2015

We wtorek 8 września Święto Narodzenia NMP (MB Siewnej) – Msze św. w Koźminku o godz. 900 i 1700. W to święto święcimy ziarno siewne .

Za tydzień 13 września będziemy przeżywać odpust Imienia Maryi w Sanktuarium w Złotnikach. Msze św. w uroczystość odpustową w następującym porządku:

Złotniki – 900 i suma odpustowa 1215

Koźminek – 800 i 1700

Rogal – 915 i Trzebienie – 1000

Na uroczystość odpustową serdecznie zapraszamy:

• Straż Pożarną z Nakwasina, która zajmie się organizacją uroczystości
  • Orkiestrę Gminną
  • Chór Żeński naszej parafii
  • Całą asystę i wszystkie dzieci klas IV w strojach komunijnych
  • Wszystkich ministrantów i lektorów
  • Gości z okolicznych miejscowości
  • Wszystkie rodziny naszej Parafii
  • Prosimy, by następujący Panowie zebrali ofiary w uroczystość odpustową: Janusz i Zbigniew Maślakowie, Mirosław Pogorzelec, Andrzej i Przemysław Tarniewiczowie, Wiesław Pluta, Jerzy Wałęsa i Stefan Wojsa

W dzisiejszą niedzielę, będziemy przeżywać dziękczynienie za zebrane plony – dożynki parafialne i powiatowo – gminne. Msza św. w kościele w Koźminku o godz. 13.00, po czym nastąpi przemarsz korowodu dożynkowego na stadion. Zapraszamy wspólnie z Komitetem Organizacyjnym, by podziękować Panu Bogu za zebrane plony i modlić się o Boże błogosławieństwo dla pracy rolników, o Bożą opiekę i pomyślność dla gospodarstw i rodzin naszej Parafii, naszej Gminy i naszego Powiatu Kaliskiego.

W piątek 11 września całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy w Rogalu, która rozpocznie się Mszą św. o godz. 900, a zakończy Mszą św. o godz. 1800

Porządek adoracji jest następujący:

• Nakwasin 900– 1300
  • Rogal 1300– 1500
  • Bogdanów 1500– 1800
  • Bardzo prosimy o zorganizowanie adoracji w poszczególnych wioskach

Są nowe numery: „Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa” i „Niedzieli”.

U ministrantów przed kościołem można nabyć Kalendarz na 2016 r., który jest cegiełką na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego. Cena 5 zł.