XXV Niedziela Zwykła – 20 września 2015

W tym roku rozpoczynamy przygotowanie do bierzmowania młodzieży z roczników 2001 i 2002. W związku z tym odbędzie się spotkanie z rodzicami w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 1215. prosimy zabrać ze sobą kartkę i długopis.

W dniu 29 września br. planowana jest pielgrzymka do Torunia. Koszt połączony z obiadem ok. 70 zł. Zapisy w kancelarii parafialnej.

Informujemy, że Kurs Przedmałżeński odbędzie się w kościele w Strzałkowie, w dniach od 5 do 9 października  br. Spotkania codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 1900.

Są nowe numery: „Gościa Niedzielnego” i  „Niedzieli”.

U ministrantów przed kościołem można nabyć Kalendarz na 2016 r., który jest cegiełką na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego. Cena 5 zł.

Bożemu Miłosierdziu poleca się śp. Maria Buchnajzer, z Tymianku, l.66. Pogrzeb śp. Marii w poniedziałek o godz. 1300. Dobry Jezu…