XXVI Niedziela Zwykła – 27 września 2015

W tym roku rozpoczynamy przygotowanie do bierzmowania młodzieży z roczników 2001 i 2002. W związku z tym dziś po Mszy św. o godz. 1215 odbędzie się spotkanie z rodzicami. Prosimy zabrać ze sobą kartkę i długopis.

W czwartek rozpoczyna się miesiąc październik – nabożeństwa różańcowe w niedzielę i dni powszednie o godz. 1630. W najbliższą sobotę o godz. 1800. Zapraszamy do modlitwy wszystkie dzieci (I komunijne), młodzież i dorosłych. W Złotnikach różaniec o 1700.

W tym tygodniu przypada I Czwartek miesiąca, w Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu, comiesięczna modlitwa i Msza św. w intencji rodzin i obrony życia poczętego, transmitowana przez Radio Rodzina, Radio Maryja i TV Trwam. Będzie także autokar z naszej parafii, wyjazd o godz. 1600, zbiórka na przystanku koło pana Jaszka.

W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca:

• Msze św. o godz. 700 i 1700
  • Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • Koronka do Bożego Miłosierdzia – godz. 1500
  • Spowiedź w Koźminku od godz. 1530
  • Krąg biblijny – godz. 1900

W sobotę odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 900

Z racji I Soboty miesiąca o godz. 740 Godzinki do Matki Bożej.

Zakończyły się prace renowacji przy figurce św. Józefa na osiedlu w Koźminku. Składamy serdeczne podziękowania zakładowi kamieniarskiemu pp. Wichorskich za ofiarowany granit, p. Tadeuszowi Tomczakowi z synem za poświęcony czas i wkład przy odnowieniu figurki oraz wszystkim mieszkańcom, którzy przyczynili się do tego dzieła. Poświęcenie figurki w środę o godz. 1830.

Informujemy, że Kurs Przedmałżeński odbędzie się w kościele w Strzałkowie, w dniach od 5 do 9 października  br. Spotkania codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 1900.

W poniedziałek 28 września odbędzie się organizowana od kilku lat akcja modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia na rogatkach miast. Zapraszamy w tym dniu na godz. 1500 na modlitwę przy figurze św. Wawrzyńca.

Są nowe numery: „Opiekuna”, „Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa” i  „Niedzieli”.

We wtorek przypadają imieniny Księdza Rafała.  Pamiętajmy w modlitwie o Księdzu Solenizancie.

U ministrantów przed kościołem można nabyć Kalendarz na 2016 r., który jest cegiełką na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego. Cena 5 zł.

Bożemu Miłosierdziu poleca się śp. Róża Nowacka, z Koźminka, l.78. Pogrzeb śp. Róży we wtorek o godz. 1300. Dobry Jezu…