XXX Niedziela Zwykła – 25 października 2015

W dzisiejszą niedzielę, odbywa się w całym Kościele w Polsce, liczenie wiernych, uczestniczących we Mszach świętych.

W sobotę ostatnie nabożeństwo różańcowe. Zapraszamy wszystkie dzieci, które uczestniczyły w różańcu.

W przyszłą niedzielę – 1 listopada – uroczystość Wszystkich Świętych:

• Msze św. w Koźminku o godz. 800 i 1700, w Złotnikach o 900 i suma z procesją żałobną o godz. 1200
  •  Rogal Msza św. o godz. 930
  • Ofiary składane na tacę w Uroczystość Wszystkich Świętych przeznaczone są na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Kaliszu
  • Serdeczna prośba, by ofiary na cmentarzu zebrali Panowie: Henryk Muszyński, Janusz i Zbigniew Maślakowie, Wiesław Pluta, Mirosław Pogorzelec, Andrzej i Przemysław Tarniewiczowie, Stefan Wojsa i Ireneusz Kręciołek

W  I czwartek miesiąca – 5 listopada planowana jest pielgrzymka do św. Józefa w Kaliszu, by modlić się w intencji życia poczętego i rodzin. Wyjazd, tak jak w październiku.

Są nowe numery: „Opiekuna”, „Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa Niedzielnego”,  „Niedzieli” oraz kwartalnika „Okno wiary”.

Przed cmentarzem w Uroczystość Wszystkich Świętych u młodzieży będzie można nabyć ręcznie robione wiązanki  i przystrojone znicze. Dochód z tej akcji pomoże młodym ludziom wyjechać na Światowe Dni Młodzieży w przyszłym roku do Krakowa.  Dzisiaj od 900 – 1400.

Bożemu miłosierdziu poleca się: śp. Urszula Adamus z Kalisza, l. 53. Dobry Jezu…