Uroczystość Wszystkich Świętych – 01 listopada 2015

Jutro – 2 listopada przypada Dzień Zaduszny. Msze św. w Koźminku o godz. 900 i 1700, oraz w Złotnikach o godz. 1100 z procesją żałobną.

Od 1 do 8 listopada przypada Tydzień Modlitw za Zmarłych. Można uzyskać odpust zupełny każdego dnia pod określonymi warunkami:

• Przyjęcie Komunii św. w stanie łaski uświęcającej
  • Nawiedzenie cmentarza
  • Modlitwa za zmarłych i w intencjach Ojca św.
  • W Tygodniu Modlitw za Zmarłych po Mszy św. o godz. 1700 różaniec.

W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca:

• Msze św. o godz. 700 i 1700
  • Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 1500
  • Spowiedź w Koźminku od godz. 1530
  • Krąg biblijny 1930

W  I czwartek miesiąca – 5 listopada planowana jest pielgrzymka do św. Józefa w Kaliszu, by modlić się w intencji życia poczętego i rodzin. Wyjazd, tak jak w październiku.

W sobotę odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 900.

Także w sobotę o godz. 740 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

Od przyszłej niedzieli dzieci klas III całej parafii uczestniczą we Mszy św. o godz. 1200 w ramach przygotowania do I Komunii św.

Gdyby pojawił się błąd w wypominkach, prosimy o zgłoszenie.

Są nowe numery: „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli”, kwartalnika „Okno wiary” oraz gazetki parafialnej „Oko Parafii”.

Dzisiaj przed cmentarzem u młodzieży będzie można nabyć ręcznie robione wiązanki
i przystrojone znicze. Dochód z tej akcji pomoże młodym ludziom wyjechać na Światowe Dni Młodzieży w przyszłym roku do Krakowa.

Zmarł pochodzący z naszej parafii śp. Ksiądz Kanonik Stanisław Soliński, długoletni proboszcz i budowniczy kościoła w Brzezinach. Uroczystości pogrzebowe, Msza Święta i pochówek, odbędą się w środę 4 listopada 2015 roku o godz. 1200 w Brzezinach.