III Niedziela Adwentu – 13 grudnia 2015

Codziennie o godz. 7.00 (w sobotę o 8.00) Msze św. ku czci Najświętszej Maryi Panny – Roraty. Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału dzieci, młodzież i wszystkich parafian.

W ubiegłą niedzielę z zbiórce do puszek na Kościół na Wschodzie zebraliśmy 800 zł. Bóg zapłać!

Spowiedź rekolekcyjna w naszym dekanacie w tym tygodniu: poniedziałek – par. Dębe, środa – par. Strzałków, czwartek – par. Goszczanów, piątek – par. Kosmów.

Caritas naszej parafii organizuje paczki świąteczne dla biednych dzieci. Na środku kościoła jest wystawiony kosz, do którego możemy wkładać słodycze, niepsujące się produkty żywnościowe, czy nowe zabawki. Dary możemy składać w godzinach Mszy św. Chciejmy podzielić się miłością z innymi.

W zakrystii można nabyć świecę wigilijną Caritas, której sprzedaż przyczynia się do wsparcia ubogich i potrzebujących. Cena świecy 6 zł.

Są nowe numery: „Gościa Niedzielnego”.

Można nabyć piękny album „Każdy człowiek ma ojca i matkę”. Cena 45 zł.

Można także nabyć książkę „Idźcie do Maryi”, autorstwa naszego rodaka Księdza Wojciecha Przybylskiego. Cena 18 zł.

Jest jeszcze kilkanaście Kalendarzy na rok 2016. Cena 5 zł.

Bożemu Miłosierdziu poleca się śp. Józef Dera, l. 88. Pogrzeb śp. Józefa we wtorek o godz. 12. Dobry Jezu…