II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 03 stycznia 2016

W środę uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli) – porządek Mszy św. niedzielny, poświęcenie kadzidła, kredy i wody na każdej Mszy św. Po Mszy św. u młodzieży można będzie nabyć przygotowane zestawy (poświeconą kreda, kadzidło i objaśnienie znaczenia kredą domu). Ofiary złożone u młodzieży wspomogą ich fundusz i umożliwią wyjazd na ŚDM w Krakowie.

Plan kolędy:

Poniedziałek 04 stycznia

830 Nakwasin Kolonia – 2 księży

Jeden ksiądz od p. Edwarda Kałacha

Drugi ksiądz od p. Adama Krupiński

1530 ul. Sienkiewicza – 2 księży

Wtorek 05 stycznia

830 Nakwasin od Państwa Michalskich w kierunku Józefiny – 1 ksiądz

1530 ul. Nakwasińska – 2 księży

Czwartek 07 stycznia

830 Słowiki – 2 księży

1530 ul. Ogrodowa (od państwa Umerle) – 1 ksiądz

Piątek 08 stycznia

830 Trzebienie – 2 księży

1530 ul. Kaliska i Przydziałki – 2 księży

Sobota 09 stycznia

830 Emilianów – 2 księży

1500 ul. Miodowa – 1 ksiądz

W tym tygodniu przypada I Czwartek miesiąca. W sanktuarium św. Józefa w Kaliszu, comiesięczna modlitwa w intencji rodzin i obrony poczętego życia, transmitowana przez Radio Rodzina, Radio Maryja i TV Trwam. Wyjazd z naszej parafii o godz. 15.45. Zbiórka na przystanku koło pana Jaszka.

Można nabyć piękny album „Każdy człowiek ma ojca i matkę”. Cena 45 zł.

Jest nowy numer „Opiekuna”, „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”

Bożemu Miłosierdziu poleca się śp. Irena Plucińska z Koźminka, l. 77. Pogrzeb śp. Ireny we wtorek o godz. 13.00. Dobry Jezu…