W czwartek będziemy obchodzić Dzień Babci, a w piątek Dzień Dziadka – te dni są okazją do złożenia najserdeczniejszych życzeń naszym drogim babciom i dziadkom, by wyrazić przed Bogiem wdzięczność za ich poświęcenie, za ich miłość do swoich wnuków – niech Bóg im błogosławi, przymnaża sił i zdrowia, a zmarłych niech przyjmie do nieba.

Jutro rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Będzie on przebiegał pod hasłem „Wezwani, by ogłaszać wielkie dzieła Pana”.

Plan kolędy:

Poniedziałek 18 stycznia

1530 ul. Kościuszki

I strona – 1 ksiądz

II strona – 1 ksiądz

Wtorek 19 stycznia

1530 ul. Mielęckiego – 1 ksiądz

ul. Kilińskiego i Bohaterów Getta – 1 ksiądz

Jest nowy numer „Opiekuna”, „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.

Kolęda uzupełniająca w sobotę 23 stycznia od godz. 900. Kolędę można zgłaszać w zakrystii, w kancelarii parafialnej lub telefonicznie.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 1215, odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

Bożemu Miłosierdziu polecają się śp. Bogdan Wawrzyniak      z Tymianku, l. 50. Pogrzeb śp. Bogdana odbędzie się we wtorek o godz. 1100.  Dobry Jezu…