IV Niedziela Zwykła – 31 stycznia 2016

We wtorek 2 lutego obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego (MB Gromnicznej). Msze św. w Koźminku o godz. 800, 1100 i 1700.
W Złotnikach, Trzebieniach i Rogalu jak w niedzielę.

W następną niedzielę z okazji Światowego Dnia Osób Konsekrowanych, po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek dla zakonów kontemplacyjnych. W naszej diecezji są cztery zakony klauzurowe – Siostry Kapucynki (Ostrów Wlkp.), Siostry Karmelitanki (Kalisz – Niedźwiady), Siostry Klaryski (Kalisz) i Siostry Kamedułki (Złoczew). Pragniemy wspomóc je materialnie.

W I czwartek miesiąca (4 lutego) w Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu odbędzie się comiesięczna modlitwa i Msza św. w intencji rodzin i obrony życia poczętego transmitowana przez Radio Rodzina, Radio Maryja i TV Trwam. Wyjazd z naszej parafii o godz. 15.45. Zbiórka na przystanku koło pana Jaszka. Trasa: Nakwasin, Bogdanów.

W tym tygodniu I Piątek miesiąca:

• Msze św. o 700 i 1700
  • Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 1500
  • Spowiedź od godz. 1600
  • Krąg Biblijny – 1930

W pierwszą sobotę miesiąca odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 900.

Także w sobotę o godz. 740 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

Jest nowy numer „Opiekuna”,  Kwartalnika „Okno wiary”, „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.