I Niedziela Wielkiego Postu – 14 lutego 2016

W dzisiejszą niedzielę Zespół Charytatywny naszej parafii po każdej Mszy św., przeprowadzi zbiórkę do puszek jako wsparcie dla ubogich rodzin naszej parafii.

W ubiegłą niedzielę do puszek na pomoc zakonom kontemplacyjnym zebrano 1000 zł. Ofiarodawcom Bóg zapłać!

Nabożeństwa pasyjne w Wielkim Poście:

• Piątek 1630 Droga Krzyżowa
  • Niedziela 1700 Gorzkie Żale (z nauką pasyjną)

Przyszła niedziela nazywana jest niedzielą Ad Gentes (do narodów). W tym dniu pamiętajmy o wspieraniu modlitewnym i materialnym misjonarzy. Po Mszach św. zbiórka do puszek.

W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie z kandydatami do bierzmowania (grupa II).

W przyszłym tyg. w środę organizowany jest wyjazd do kina na film pt. „Bernadetta. Cud w Lourdes”  Szczegóły i zapisy u ks. Rafała

Kurs przedmałżeński odbędzie się w kościele w Strzałkowie w dniach od 29 lutego do 4 marca br. Spotkania codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 1900.

Jest nowy numer „Opiekuna”, „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.

Bożemu Miłosierdziu polecają się zmarli: śp. Jarosław Kantecki z Koźminka, l. 71 oraz śp. Władysław Nawrocki z Koźminka, l. 86. Pogrzeb śp. Władysława w poniedziałek o godz. 1300. Dobry Jezu…