II Niedziela Wielkiego Postu – 21 lutego 2016

W ubiegłą niedzielę Zespół Charytatywny naszej parafii przeprowadził zbiórkę do puszek jako wsparcie dla ubogich rodzin naszej parafii. Zebrano 1096 zł. Bóg zapłać!

Dzisiejsza niedziela nazywana jest niedzielą Ad Gentes (do narodów). W tym dniu pamiętajmy o wspieraniu modlitewnym i materialnym misjonarzy. Po Mszach św. zbiórka do puszek.

Nabożeństwa pasyjne w Wielkim Poście:

• Piątek 1630 Droga Krzyżowa
  • Niedziela 1700 Gorzkie Żale (z nauką pasyjną)

W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie z kandydatami do bierzmowania (grupa III).

W środę wyjazd do kina na film pt. „Bernadetta. Cud w Lourdeszbiórka na parkingu przy Kościele o godz. 1750. Cena 20 zł.

Kurs przedmałżeński odbędzie się w kościele w Strzałkowie w dniach od 29 lutego do
4 marca br
. Spotkania codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 1900.

W tym tygodniu spowiedź w naszym dekanacie: wtorek – Przespolew.

Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” z płytą z Gorzkimi Żalami i „Niedzieli”.

Od 1 do 15 marca sołtysi pobierają pierwszą ratę podatku i serdecznie prosimy, aby  u Państwa Sołtysów uiścić także składkę 20 zł. na fundusz cmentarny. Prosimy Sołtysów o odbieranie list do swoich miejscowości. Prosimy segregować śmieci do poszczególnych pojemników. Prosimy także nie wrzucać ziemi do pojemników.

Bożemu Miłosierdziu polecają się zmarli: śp. Jacek Dolat, l. 47 oraz śp. Kazimierz Strzałka z Bogdanowa, l. 67. Dobry Jezu…