Wniebowstąpienie Pańskie– 08 maja 2016

Trwa maj – miesiąc, w którym wyśpiewujemy chwałę Maryi. Nabożeństwa majowe w Koźminku o godz. 16.30. W Sanktuarium w Złotnikach o godz. 18.00. Zapraszamy dzieci, młodzież i wszystkich parafian do uczestnictwa w tym pięknym nabożeństwie.

W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

We wtorek, środę i czwartek o godz. 15.30 spotkanie z dziećmi pierwszokomunijnymi.

W najbliższą niedzielę przeżywać będziemy uroczystość I Komunii św. na Mszy św. o godz. 11.00.

• Spowiedź dzieci, rodziców, rodzeństwa, chrzestnych – w sobotę o godz. 9.45. Dzieci przynoszą do poświęcenia medaliki.
  • Na uroczystość I Komunii św. w imieniu dzieci i rodziców serdecznie zapraszamy orkiestrę, lektorów i ministrantów
  • W przyszłą niedzielę nie będzie Mszy św. o 12.15
  • Msze św. w kaplicach: Złotniki i Rogal – 9.00, Trzebienie – 9.45
  • Na uroczystość I Komunii sprzątają kościół i otoczenie rodzice dzieci klas II całej naszej parafii w piątek w następującym porządku:
  • Panowie o 9.00 myją posadzkę i sprzątają otoczenie kościoła
  • Panie o 12.00 zmywają chemię z posadzki i gruntownie sprzątają kościół i otoczenie i przygotowują kościół na uroczystość.

W piątek oddajemy hołd MB Fatimskiej – o 16.30 gromadzimy się w kościele w Koźminku, skąd wyruszymy procesjonalnie do Sanktuarium

• W Złotnikach Msza św. koncelebrowana i poświęcenie książeczek dzieci I – Komunijnych
  • Figurę Matki Bożej będą nieśli rodzice dzieci I – Komunijnych razem ze swoimi dziećmi. Będziemy prosili Matkę Bożą, by wypraszała tym dzieciom potrzebne łaski u Pana Boga.

Są nowe numery  „Opiekuna” i „Gościa Niedzielnego”.

Bożemu Miłosierdziu poleca się śp. Jadwiga Skowron z Nowego Nakwasina, l. 76. Dobry Jezu…