XXVI Niedziela Zwykła – 25 września 2016

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w obchody odpustu ku czci Imienia Maryi w Sanktuarium w Złotnikach. Szczególnie zaś:

• Ochotniczej Straży Pożarnej ze Starego Karolewa
  • Orkiestrze Gminnej
  • Chórowi Żeńskiemu naszej parafii
  • Dzieciom w strojach komunijnych wraz z paniami katechetkami
  • Panom zbierającym ofiary
  • Ministrantom i Lektorom
  • Całej asyście

Dziękujemy za złożone ofiary, które są przeznaczone na dalsze prace przy odnowieniu ogrodzenia cmentarza

Informujemy, że Kurs Przedmałżeński odbędzie się w kościele w Strzałkowie, w dniach od 3 do 7 października  br. Spotkania codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 1900..

W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie kandydatów do bierzmowania
(wszystkie grupy). Bierzmowanie odbędzie się 20 października br. o godz. 17.00.

Kościół w Polsce jednoczy się z poszkodowanymi w niedawnym trzęsieniu ziemi we Włoszech. Dlatego w dzisiejszą  niedzielę przeprowadzimy zbiórkę do puszek. Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie tego dzieła.

W dniach od 30 stycznia do 6 lutego 2017r. organizowana jest pielgrzymka do Ziemi Świętej. Serdecznie zapraszamy. Cena 1600zł + 650 USA (dolarów). Wszystkie szczegóły u ks. Rafała – wikariusza.

Dzieci i rodziców klas III szkół podstawowych przygotowujących się do I – Komunii św. prosimy o przybycie do Kościoła w przyszłą niedzielę na godz. 12.15.

U ministrantów przed kościołem i w zakrystii, można nabyć Kalendarz na 2017 rok, który jest cegiełką na potrzeby Kaliskiego Wyższego Seminarium Duchownego. Cena 5 zł.

Są nowe numery „Gościa Niedzielnego”.

Bożemu miłosierdziu polecają się śp. Bogdan Poniatowski z Liskowa, l. 72 i śp. Piotr Kaczmarew, l. 72. Dobry Jezu…