XXIX Niedziela Zwykła – 16 października 2016

Trwa miesiąc październik – nabożeństwa różańcowe w niedziele i dni powszednie
o godz. 16.30. W najbliższą sobotę o godz. 15.00. W Złotnikach różaniec o godz. 18.00.

Ofiary ze zbiórki do puszek przeprowadzonej w ub. niedzielę w naszej parafii na stypendia dla młodzieży wyniosły 1400 zł. Za złożone ofiary składamy serdeczne podziękowanie.

Spotkania z kandydatami do bierzmowania: w poniedziałek po Mszy św. wieczornej i w środę o 18.30.

Spowiedź kandydatów do bierzmowania, rodziców, świadków bierzmowania i bliskich w środę od godz. 15.30.

W czwartek 20 października o godz. 17.00, Ks. Biskup Stanisław Napierała udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży. Serdecznie zapraszamy rodziców kandydatów do bierzmowania, świadków, orkiestrę, młodzieżowy zespół muzyczny, chór i wszystkich parafian.

Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych – pamiętajmy o nawiedzeniu cmentarzy i modlitwie za zmarłych. Można zgłaszać imiona naszych bliskich zmarłych na modlitwę wspominkową w zakrystii, kaplicach i kancelarii.

U ministrantów przed kościołem i w zakrystii, można nabyć Kalendarz na 2017 rok, który jest cegiełką na potrzeby Kaliskiego Wyższego Seminarium Duchownego. Cena 5 zł.

Są nowe numery „Gościa Niedzielnego”.