XXXI Niedziela Zwykła – 30 października 2016

Jutro ostatnie nabożeństwo różańcowe. Zapraszamy wszystkie dzieci, które uczestniczyły w różańcu.

We wtorek – 1 listopada – uroczystość Wszystkich Świętych:

• Msze św. w Koźminku o godz. 8.00, w Złotnikach o 9.00 i suma z procesją żałobną o godz. 12.00
  • Ofiary składane na tacę w uroczystość Wszystkich Świętych przeznaczone są na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Kaliszu
  • Serdeczna prośba, by ofiary na cmentarzu zebrali Panowie: Henryk Muszyński, Janusz i Zbigniew Maślakowie, Wiesław Pluta, Mirosław Pogorzelec, Andrzej i Przemysław Tarniewiczowie, Stefan Wojsa i Ireneusz Kręciołek

W środę Dzień Zaduszny. Msze św.  w Koźminku o 9.00 i 17.00, w Złotnikach o 11.00 z procesją żałobną.

W dniach od 1 do 8 listopada przypada Tydzień Modlitw za Zmarłych. Można uzyskać odpust zupełny każdego dnia pod określonymi warunkami:

• Przyjęcie Komunii św. w stanie łaski uświęcającej
  • Nawiedzenie cmentarza
  • Modlitwa za zmarłych i w intencjach Ojca św.
  • W tygodniu Modlitw za Zmarłych po Mszy św. o 17.00 – różaniec

U Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania bierzmowania naszej młodzieży. Dziękujemy ks. Rafałowi, rodzicom młodzieży bierzmowanej za dar dla parafii (odkurzacz do kościoła), orkiestrze gminnej, chórowi, zespołowi młodzieżowemu, paniom: Irenie, Krystynie i Katarzynie za przygotowanie i wystrojenie naszego kościoła, panu Organiście i wszystkim parafianom.

W tym tygodniu przypada I Czwartek miesiąca, w Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu, comiesięczna modlitwa w intencji rodzin i obrony życia poczętego, transmitowana przez Radio Rodzina, Radio Maryja i TV Trwam.

W tym tygodniu także przypada I Piątek miesiąca:

• Msze św. o godz. 7.00 i 17.00
  • Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00
  • Spowiedź od godz. 15.30
  • Krąg Biblijny o 19.30

W sobotę odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00.

Także w sobotę o godz. 7.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęci NMP.

Dziękujemy za przystrojenie naszego kościoła pięknymi chryzantemami panu Włodzimierzowi Kapłonkowi ze Słowik. Serdeczne Bóg zapłać!

Są nowe numery „Gościa Niedzielnego”.