XXXII Niedziela Zwykła – 06 listopada 2016

W dniach od 1 do 8 listopada przeżywamy Tydzień Modlitw za Zmarłych. Można uzyskać odpust zupełny każdego dnia pod określonymi warunkami:

• Przyjęcie Komunii św. w stanie łaski uświęcającej
  • Nawiedzenie cmentarza
  • Modlitwa za zmarłych i w intencjach Ojca św.
  • W tygodniu Modlitw za Zmarłych po Mszy św. o 17.00 – różaniec

W piątek 11 Listopada – Dzień odzyskania przez Polskę niepodległości. O godz. 10.30 Msza św. za Ojczyznę, na którą wspólnie z panem Wójtem serdecznie zapraszamy: Radę Gminy, Pracowników Urzędu Gminy, dyrekcje, nauczycieli, dzieci i młodzież wszystkich szkół, Policję, odziały Ochotniczych Straży Pożarnych, poczty sztandarowe, orkiestrę gminną, zespół Koźminianki oraz wszystkich, którym droga jest nasza Ojczyzna. Pozostałe Msze św. o godz. 8.00 i 17.00. W tym dniu przypada odpust ku czci św. Marcina w Goszczanowie.

W przyszłą niedzielę 13 listopada oddajemy hołd MB Fatimskiej – zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową o godz. 16.30.

Od przyszłej niedzieli dzieci klas III całej naszej parafii uczestniczą we Mszy św. o godz. 12.15 w ramach przygotowania do I Komunii św.

Gdyby pojawił się błąd w wypominkach, prosimy o zgłoszenie.

Są nowe numery „Opiekuna” i „Gościa Niedzielnego”.

Bożemu miłosierdziu polecamy zmarłego śp. Jana Mocnego ze Starego Karolewa
l. 80. Dobry Jezu…