II Niedziela Adwentu – 04 grudnia 2016

W dzisiejszą niedzielę modlimy się za Kościół na Wschodzie i wspieramy go materialnie. W związku z tym po Mszach św. zbiórka do puszek.

Przypominamy, że codziennie (poniedziałek, wtorek i środa) o godz. 1700, piątek o godz. 1600. Msze św. ku czci Najświętszej Maryi Panny – Roraty. Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału dzieci, młodzież i wszystkich parafian. Prosimy na Roraty przynosić lampiony.

W czwartek uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP – Msze św. o 900 i 1700. Od godz. 1200 do 1300– Godzina łaski dla świata. Zapraszamy do sanktuarium w Złotnikach.

W piątek rozpoczynamy rekolekcje adwentowe. Rekolekcje poprowadzi Ksiądz Waldemar Wiertelak, proboszcz parafii Marszałki. Program rekolekcji został wyłożony z tyłu kościoła (kaplicy). Jak również jest w gablocie parafialnej.

W zakrystii można nabyć świecę wigilijną Caritas, której sprzedaż przyczynia się do wsparcia ubogich i potrzebujących. Cena świecy 6 zł.

Caritas naszej parafii organizuje paczki świąteczne dla biednych dzieci. Na środku kościoła będzie wystawiony kosz, do którego możemy wkładać słodycze, niepsujące się produkty żywnościowe, czy nowe zabawki. Dary możemy składać w godzinach Mszy św. Chciejmy podzielić się miłością z innymi.

Można nabyć kalendarz, który jest cegiełką pomocy Domom Dziecka w Kazachstanie. Cena kalendarza 5 zł.

Są nowe numery „Opiekuna” i „Gościa Niedzielnego”.

Bożemu miłosierdziu poleca się śp. Krystyna Janiak, l. 69, ze Starego Karolewa. Dobry Jezu…

Program Rekolekcji  Adwentowych 2016  w Koźminku

Piątek  – 09 grudnia

9.00 –  Msza św.

11.00 –  Msza św.

16:00 – Msza św. dla dzieci – Roraty

18.00 – Msza św.

Sobota 10 grudnia – dzień  spowiedzi

8.00 – spowiedź chorych i starszych        8.45 – Msza  św.

10.15 – spowiedź  dorosłych                    11.00 – Msza św.

15.15 – spowiedź dzieci i młodzieży        16.00 – Msza św.

17.15 – spowiedź dorosłych                    18.00 – Msza św.

T r z e b i e n i e – 13.00  s p o w i e d ź   i  M s z a  ś w.

R o g a l  – 14:30  s p o w i e d ź   i  M s z a  ś w.

Niedziela III Adwentu – 11 grudnia

8.00 –   Msza św. dla dorosłych