Nowy Rok – 01 stycznia 2017

W nowym Roku Pańskim 2017, życzymy naszym Parafianom i Gościom obfitości Bożych darów za wstawiennictwem Maryi Świętej Bożej Rodzicielki. Niech Ona wyprasza u swego Syna dar żywej wiary , nadziei i miłości, a także zdrowia i błogosławieństwa. Oby ten rok był czasem łaski i zbawienia oraz doświadczania Bożej dobroci i ludzkiej życzliwości

W minionym 2016 roku w naszej parafii zostało ochrzczonych  58 dzieci, 26 par zawarło sakrament małżeństwa, 50 dzieci przystąpiło do I Komunii Świętej,        przyjęło sakrament bierzmowania i odeszło do wieczności 54 zmarłych.

W piątek uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli) – porządek Mszy św. niedzielny, poświęcenie kadzidła, kredy i wody na każdej Mszy św. Z racji uroczystości nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Spowiedź pierwszo piątkowa przed każdą Mszą św. Po Mszy św. młodzież będzie rozprowadzać kadzidełka i kredę z których dochód będzie przeznaczony na fundusz młodzieżowy.

W tym tygodniu przypada I Czwartek miesiąca. W sanktuarium św. Józefa w Kaliszu, comiesięczna modlitwa w intencji rodzin i obrony poczętego życia, transmitowana przez Radio Rodzina, Radio Maryja i TV Trwam.

W sobotę Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o 7.40.

Także w sobotę odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00 dzieci ze Szkoły Podstawowej
w Koźminku przygotowane przez panie nauczycielki Małgorzatę Nawrocką i Wiolettę Domagała przedstawią jasełka bożonarodzeniowe. Serdecznie zapraszamy.

Plan kolędy

Poniedziałek 02 stycznia

830  Chodybki – Kukułka i Kasztany – 2 księży

1530 Kaliska i Przydziałki – 2 księży

Środa 04 stycznia

830 Chodybki Wieś – 2 księży

Czwartek 05 stycznia

830 Trzebienie – 2 księży

1530 ul. ul. Miodowa – 1 ksiądz

Sobota 07 stycznia

830 Nakwasin od Józefiny – 1 ksiądz

1500 ul. Sienkiewicza – 2 księży

Jest nowy numer „Opiekuna”.