V Niedziela Wielkiego Postu – 02 kwietnia 2017

W tym tygodniu spowiedź wielkopostna w naszym dekanacie: poniedziałek – Strzałków, wtorek – Dębe.

Przyszła niedziela jest Niedzielą Palmową – procesja z palmami na Mszy św.
o godz. 1215
.

W niedziele Palmową u młodzieży przed kościołem można będzie nabyć palemki.
Dochód z akcji „Palemka” zasili fundusz młodzieżowy.

W tym tygodniu przypada I Czwartek miesiąca. W Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu odbędzie się comiesięczna modlitwa i Msza św. w intencji rodzin i obrony życia poczętego transmitowana przez Radio Rodzina, Radio Maryja i TV Trwam. Z naszej parafii organizowana jest pielgrzymka do Kalisza. Chętnych prosimy o zgłaszanie się w kancelarii lub zakrystii.

W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca:

• Msze św. o godz. 7.00 i 17.00
  • Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00
  • Spowiedź od godz. 15.30 do 17.00
  • Droga Krzyżowa o 16.30
  • Krąg Biblijny 19.30

W sobotę odwiedziny chorych z posługą sakramentalną z okazji świąt od godz. 9.00. Prosimy zgłaszać chorych.

Serdecznie zachęcamy do uczestniczenia w nabożeństwach: Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali.

Podobnie jak w Adwencie, tak w Wielkim Poście Zespół Charytatywny naszej parafii organizuje paczki świąteczne dla biednych rodzin. Będzie wystawiony kosz, do którego możemy składać słodycze i niepsujące się produkty żywnościowe.

Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”, oraz  „Opiekuna” w którym jest artykuł o naszym kościele parafialnym pt. „Średniowieczny rodowód” połączony z pięknymi zdjęciami naszej świątyni. Zachęcamy do nabycia tego numeru. Cena 2 zł.  Są również baranki z czekolady cena 5zł.

Bożemu miłosierdziu poleca się śp. Ks. Tomasz Niewiadomski, l. 52, który kiedyś był w naszej parafii wikariuszem. Dobry Jezu…