Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 04 czerwca 2017

Nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy św. o godz. 17.00. W Złotnikach
o godz. 18.30.

Jutro drugi dzień Zielonych Świąt – święto NMP Matki Kościoła – Msze św. o 8.00, 11.00 i 17.00. W tym dniu przypada także odpust w parafii Dębe.

W czwartek obchodzić będziemy Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, która kończy czas Spowiedzi i Komunii św. Wielkanocnej, do której zobowiązany jest każdy katolik.

10 czerwca br. organizowany jest Diecezjalny Turniej Piłkarski dla ministrantów . Rozpoczęcie turnieju Mszą św. o godz. 9.00. Następnie przemarsz na Stadion. Serdecznie zapraszamy.

Gminna Orkiestra Dęta i Urząd Gminy Koźminek zapraszają w dzisiejszą niedzielę 4 czerwca, na IX Spotkanie Dęciaków. Impreza rozpocznie się o godz. 15.00 na Rynku, skąd orkiestry przemaszerują na część koncertową do parku przy ul. Mielęckiego.

Jest nowy numer „Opiekuna” oraz „Gościa Niedzielnego”.