XIV Niedziela Zwykła – 9 lipca 2017

W tym tyg. odpusty w parafii Chlewo: 11 lipca – św. Benedykta,
13 lipca – św. Małgorzaty (w Gaci kaliskiej )

W czwartek 13 lipca oddajemy hołd MB Fatimskiej, modlitwa różańcowa przed Maszą św. o godz. 1630 .

Jak już informowaliśmy, w wakacje (lipiec i sierpień), nie będzie Mszy św. w niedziele i uroczystości o godz. 12.15. Biuro Parafialne czynne będzie od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 9.00 i po Mszy św. wieczorowej.

Pomoc  Polaków dla Polskich Domów Dziecka w Kazachstanie. Od poniedziałku do piątku po każdej Mszy św. wieczornej w zakrystii  będzie można przynieść i przekazać słodycze ( czekolady, batoniki, cukierki itp.) dla małych dzieci z Domów Dziecka w Kazachstanie. Dary te zostaną zawiezione bezpośrednio z Koźminka do Ałmaty i przekazane na ręce osieroconych dzieci..

Jest nowy numer „Opiekuna” oraz „Gościa Niedzielnego”.

Miłosierdziu Bożemu poleca się śp. Janina Skorupa z Nowego Nakwasina, l. 75. Dobry Jezu…